Inimesed

Tiiu Hinnov

Juhtimis –  ja personaalne coach

Coaching on  minu jaoks aktiivse kuulamise ja õigete küsimuste esitamise kunst, mis toetab inimest tema teekonnal heast paremaks.

Minu roll coachina on  toetada oma kliendi arengut, samuti tema eesmärkide saavutamist ja heade ideede ellu viimist. Coachina olen valmis kliendiga jagama aega ja usaldust, et lasta mõtetel vabalt voolata, reflekteeruda ning selgineda. Soovin julgustada inimest saama kontakti oma unikaalse tarkuse, tugevuse ja sisemise minaga.  Minu missiooniks coachina on käivitada  inimese  teadlike otsuste ja valikute jada, mis aitaksid  tal  toimida elus just tema jaoks  parimal võimalikul viisil.

Juhina olen tegelenud mitmete mainekate messi- ja konverentsiprojektide käivitamise, korraldamise ning arendamisega, mis on andnud väärtuslikke kogemusi  toimiva meeskonna loomise, selgete eesmärkide sõnastamise ja julgete muudatuste käivitamise vallas.
Kuulun mitme firma asutajate ringi ja olen juhatuse liige.

Enesearengu teel olen  läbinud NLP profikoolituse ja saavutanud NLP master-practitioner’i taseme.

Alates 2018 aasta veebruarist olen  diplomeeritud Executive Coach ja  International Coach Federation (ICF) Estonia liige.

Lemmiktsitaat: Follow your heart and your intuition. They already know what you truly want to become.” (Steve Jobs)

Piret Vahter

Turundus ja strateegia

Olen loonud ja ellu viinud turundusstateegiaid nii start-up’is, SME tasemel kui ka päris suures ettevõttes. Peamiseks tugevuseks on keerulisemate B2B teenuste turunduse toetamine.

Aitan muuta turunduse ettevõttes proaktiivseks rolliks, mis toetab:

  • müüki eesmärkide saavutamisel,
  • juhtkonda ettevõtte brändi loomisel või hoidmisel,
  • personaliinimesi õigete inimeste leidmisel,
  • töökultuuri ja brändi põhiväärtuste tekkimist.

Olen olnud turunduse õppejõud Estonian Business School-is ja Tallinna Ülikoolis.