Inimesed

Tiiu Hinnov

Juhtimiscoach

Olen oma loomult uudishimulik ja uuendusmeelne, tahan ikka ja jälle lugeda või õppida midagi uut. Soovin alati olla muutuste teel, mis viiks mind sisemise kasvu ja rahulolu suunas. Isiksusena on minu hinges palju empaatiat, soovi aidata ja olla kellegi jaoks vajalik.

Oma töises elus, töötades tegev- ja turundusjuhina,  olen saanud  tõeliselt õpetlikke kogemusi  toimiva meeskonna loomise, kõigile sobivate eesmärkide sõnastamise ja muutuste käivitamise vallas.

Minu elu üheks innustavaks teemaks, mis hakkas mind huvitama juba varases nooruses, on olnud inimese mõttemaailma kujunemine. Millised on need mõttefiltrid, mida me ise oma peas loome ja milline on nende mõju meie valikutele elus. Tänu sellele püsivale huvile olen läbinud lisaks oma tehnilisele kõrgharidusele,  erinevatele juhtimis- ja turunduskoolitustele, mitmeid psühholoogia alaseid arenguprogramme. Oman NLP master-practitioner’i tasemel tegustemise kogemust.

Coaching on minu arvates inimese sisemise muutuse teekond, mis saab alguse ausast endasse vaatamisest ja mõtete jagamisest.  Minu roll coach’ina on vaid klienti sel teekonnal toetada, kuulta ja teda suunata seni realiseerimata soovide, uute lahenduste ja  vaatenurkade leidmisel.

Arvan, et coach’ina suudan olla sisemiselt kogenud, tähelepanelik  ja usaldusväärne kaaslane, kes on valmis kliendiga jagama oma aega ja vaikust parimate mõtete küpsemiseks. Soovin inspireerida inimesi avanema, saama kontakti oma sisemise tarkuse, võimekuse ja unikaalse potentsiaaliga. Minu missiooniks coach’ina on olla oma kliendi  elus teadlike otsuste ja valikute vallandaja, tema arengu ja elurõõmu nimel.
Soovin, et iga minu coaching’u klient leiaks endas üles  ainult talle kuuluva õnne ja rõõmu võtme.

Olen  diplomeeritud Executive Coach ja International Coach Federation’i (ICF) liige

Piret Vahter

Turunduskonsultant

Ma olen aidanud turunduses sammu seada nii suurtes ettevõtetes kui ka väga nišiärides. Iga ettevõte on omamoodi ja ärimudelid ei kattu, seega ka turunduseski vaja leida sobilik tee. Mind sütitabki nende keeruliste turundusteemade lahti harutamine ja ellu viimine, sest selles on alati kirge ja põlemist ning see on äge.

Lisaks olen õpetanud EBSis ja Tallinna Ülikoolis turundust. Mind võib ka kohata Tallinnas giidina, sest kodulinna tutvustamine on midagi, mida teen suurima rõõmuga.